OTOGAZ

AUTOGAZ BİRİMİMİZ


yetkili servis ve bakım hizmetleri

NEDEN ATİKER?

Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip olan markası Atiker. Uluslar arası kalite belgeleri ile bir Dünya Markası Atiker. Teknik destek ve müşteri hizmetleri ile Hizmet Vermekteyiz. Atiker’li müşterinin yüzü hep gülmeli sloganı ile çalışıyoruz . Uluslar arası kalite belgeleri ile bir Dünya Markası Atiker.

NEDEN BRC?

Montaj sonrasında GARANTİ BELGELERİ web sitemiz üzerinden elektronik ortamda düzenlenir ve bir çıktısı bayimiz tarafından imzalanarak müşterilere verilir. Garanti belgesinde araç ve müşteriyle ilgili tüm bilgiler ve takılan ürünlerin seri No’ ları da yer almaktadır. Böylece ürünlerimiz sağlıklı bir şekilde araç bazında izlenebilmekte, garanti ve periyodik bakımlar sağlıklı bir şekilde kontrol edilmektedir.

TSE AKM

Zeki Otomotiv AKM/TSE Yetkili  Araç Kontrol Merkezi EGZOZ GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ YAPAN YETKİLİ İSTASYON   AKM/TSE Araç Kontrol Merkezi EGZOZ GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ YAPAN YETKİLİ İSTASYON

Otogaz Sistemleri

Zeki Otomotiv Otogaz Sistemlerinde Yalova'da öncü kuruluş. Atiker ve BRC markalarıyla üstün otogaz teknolojisi gelişmiş sistem bakım ve kontrol merkezimizle Otogaz dönüşümü, Proje , bakım onarım  hizmetleri vermekteyiz.  

Bir kahvemizi için…

Kahvenizi içerken, biz işimizi yapalım. Müşterilerimizin Araçlarını da görebileceği cam bölme bekleme ofisimizde siz kahvenizi içerken biz de aracınızla ilgilenelim.  Bi kahvemizi içermisiniz?

Yalova’da Ekspertizin Adı

Zeki Otomotiv Sistemleri Expertiz Hizmetlerinde de kendini ispatlamış, son teknoloji sistemler ve ekipmanla güvenilir müşteri portföyümüz bizim gururumuzdur.