EKSPERTİZ

Yalova Oto Ekspertiz

Yılların tecrübesiyle, Yalova  da araç servisi ve ekspertiz hizmetleri vermektedir. Müşterilerinden aldığı güven ve samimiyetle giderek büyüyen ekspertiz ve araç bakım hizmetleriyle siz değerli müşterilerimizin yanında ve yaptığımız işin arkasındayız. Bize sormadan ekspertiz yaptırmayın… 

Oto Ekspertiz  Neden Önemli ?
İkinci El araç alım – satım işlemlerinde tercih edilen Oto Ekspertiz işlemi yaptırmak büyük önem taşır. İlan sayfalarında görülen üzere, ilanlarda “ boyasız, kazasız veya hatasız” gibi ifadelere yer verildiği görünür. Ama bunların detayını ve doğruluğunu öğrenmek için En İyi ve Güvenilir yol Oto Ekspertiz hizmetinden yararlanmaktır.

 

Araç performansı, kaporta boya ve mekanik durumunu raporlamak, püf noktalarıyla bu işte uzman kadro ve donanım ile yapılarak ortaya konmasıdır.

 Yalova oto Ekspertiz 
 Yalova ekspertiz
 

TSE AKM

Zeki Otomotiv AKM/TSE Yetkili  Araç Kontrol Merkezi EGZOZ GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ YAPAN YETKİLİ İSTASYON   AKM/TSE Araç Kontrol Merkezi EGZOZ GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ YAPAN YETKİLİ İSTASYON

Otogaz Sistemleri

Zeki Otomotiv Otogaz Sistemlerinde Yalova'da öncü kuruluş. Atiker ve BRC markalarıyla üstün otogaz teknolojisi gelişmiş sistem bakım ve kontrol merkezimizle Otogaz dönüşümü, Proje , bakım onarım  hizmetleri vermekteyiz.  

Bir kahvemizi için…

Kahvenizi içerken, biz işimizi yapalım. Müşterilerimizin Araçlarını da görebileceği cam bölme bekleme ofisimizde siz kahvenizi içerken biz de aracınızla ilgilenelim.  Bi kahvemizi içermisiniz?

Yalova’da Ekspertizin Adı

Zeki Otomotiv Sistemleri Expertiz Hizmetlerinde de kendini ispatlamış, son teknoloji sistemler ve ekipmanla güvenilir müşteri portföyümüz bizim gururumuzdur.